Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Merdivenlerin donatısı görünmüyor

Merhabalar.. Çizimini, paftalamasını ve analizlerini tamamen bitirdiğim projenin merdivenlerini paftalarken çizimi donatısız verdiğini fark ettim. Foruma biraz bakındım önce ve mesnet koşullarını vs. değiştirdim fakat yine de düzeltemedim. Ne yapılması gerektiği hakkında fikriniz var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

Merhabalar.. Çizimini, paftalamasını ve analizlerini tamamen bitirdiğim projenin merdivenlerini paftalarken çizimi donatısız verdiğini fark ettim. Foruma biraz bakındım önce ve mesnet koşullarını vs. değiştirdim fakat yine de düzeltemedim. Ne yapılması gerektiği hakkında fikriniz var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
merdiven analizi yaptırıp çizim alabilirsiniz.

Merdiven mesnetleri için "yapıdan bağımsız çözüm için mesnetlenme koşulları" seçilmiş. Bu durumda merdiven donatılarının hesaplanması için merdiven analizi yapılması gerekiyor.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Merdiven donatı aksları ve donatı çizimleri düz kollu merdivenler için geliştirilmiştir. Döner kollu merdivenleri çizimlerini 2b çizim araçları ile düzenlemeniz gerekir.
İyi çalışmalar

Teşekkür ederim fakat merdiven analizi de almayı denediğim halde analizde de tüm donatılar sıfır görünüyordu. Merdiveni yapının dışında herhangi bir yere çekip analiz aldığımda girmiş olduğum donatılar sıkıntısız göründü.

Geri