Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Projem AnalizSırasında Hata Verip Kapanıyor!Bakabilirmisinz

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan ghost_13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Projemi tamamlamış bulunuyorum.Arkadaşlar yorumlarınızı özellikle eleştirilerinizi bekliyorum.Hatalı yapılan görebildiğiniz bi yer varsa veya şöyle olsa daha iyi olur dediğiniz bi yer varsa lütfen bildirin.Yerinde 2.5 metreden su çıkıyor ayrıca zemin iyileştirmesi yapılacaktır.Ayrıca sistemi çözemedim program analiz esnasında ResponseX ve Y hesabına geldiğinde aniden 'idecad çalışmayı durdurdu' diyor ve kapanıyor.Nasıl bu durumdan kurtulabilirim ve tam olarak analizi yaptırabilirim.???eroglumuhendislik@hotmail.com 'a atacağınız mailler e karşılık göndereceğim..Dosyayı şimdilik herangi bir siteye yükleyemiyorum ...tesekkürler

Re: Projem AnalizSırasında Hata Verip Kapanıyor!Bakabilirmis

birde iki adet kolonda kiriş birleşim kesme güvenliğini sağlatamadım çözüm önerisi olanlar lütfen anlatabilirimi? simdiden tesekkürler!

ghost_13":2q0q0m62' Alıntı:
birde iki adet kolonda kiriş birleşim kesme güvenliğini sağlatamadım çözüm önerisi olanlar lütfen anlatabilirimi? simdiden tesekkürler!

Merhaba

Ekteki PDF dosyasında anlatılan yöntemlerden projenize uygun olanları deneyerek sorunu çözebilirsiniz.

Ekli dosyalar

ilginiz için tesekkürler aslında tamamını biliyorum onların.ama malesef kurtarmıyor dış cephede kalan kolonu ancak dışarı taşırırsam kurtarıyo yani bj artırırsam..buda binaya dışardan bakıldığında kolon çıkıntısı görüntüsünü veriyo..Fck da artıramam 2 kolon için...yönleri ilede çok oynadım ama ikisini kurtardıramadım...
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

POJEYE BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ..!!!

Geri