radye temel donatısı ve döşeme donatısı yetersizliği

esranama

Yeni Üye
merhabalar acil proje teslimim var radye temelde ve döşemede donatı yetersizliği gözüküyor. donatı miktarını ve aralığını düzeltiyorum yine hata veriyor. ne yapabilirim. projeyi kaydettim çok acil yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Ekli dosyalar

• ÜSKÜDARYENİPROJE.cde
    3.6 MB · Görüntüleme: 3
P5 perdesi iki perde kesişiminde oluşmuş kısa bir perde. Bu perdeyi siliniz.
Asansör çukurunu konstrüktif olarak oluşturmanız, modele dahil etmemeniz uygun olur.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
1695713707722.png

Döşeme kenarını perde üzerinden devam ettirmeyiniz. işaretlediğim düğüm noktasına bağlayınız.

1695714350805.png

d4 döşemesinde üstte düz donatı seçimi yapılmamış. diğer döşemeler ile aynı olacak şekilde Ø14/15 donatı seçimi yapıldığında
donatı yetersizliği hatası verilmemektedir.
1695713818706.png

RAdye temelde ilave donatılarını Ger.As(gereken as.) i sağlayacak şekilde düzenleyiniz.
1695714563304.png

P5 perdesi iki perde kesişiminde oluşmuş kısa bir perde. Bu perdeyi siliniz.
Asansör çukurunu konstrüktif olarak oluşturmanız, modele dahil etmemeniz uygun olur.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Ekli dosyayı görüntüle 38159

Döşeme kenarını perde üzerinden devam ettirmeyiniz. işaretlediğim düğüm noktasına bağlayınız.

Ekli dosyayı görüntüle 38161

d4 döşemesinde üstte düz donatı seçimi yapılmamış. diğer döşemeler ile aynı olacak şekilde Ø14/15 donatı seçimi yapıldığında
donatı yetersizliği hatası verilmemektedir.
Ekli dosyayı görüntüle 38160

RAdye temelde ilave donatılarını Ger.As(gereken as.) i sağlayacak şekilde düzenleyiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 38162
Merhaba Yasin Bey

Öncelikle teşekkür ederim. İdecadin 2d olanakları ile açılan dosyayı ben açamadım nasıl yapabilirim başka asansör boşluğunu

projemdeki asansör boyutuna nasıl getirebilirim başka yolu yokmudur baya zaman alır asansör boyutuma göre revize etmem

Geri