Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Radye temelde zımbalama

yaşar can

Yeni Üye
iyi çalışmalar, çalıştığım bir proje üzerinde radye temelde zımbalama hataları almaktayım.Sisteme su basman perdeleri eklediğimde zımbalama sorunları çözülmektedir. Fakat ilk başta sistem kurtarmayıp su basman perdeleri eklenince kurtarınca emin olamadım. bu konuda sizlerinde görüşlerinizi merak ediyorum

iyi çalışmalar, çalıştığım bir proje üzerinde radye temelde zımbalama hataları almaktayım.Sisteme su basman perdeleri eklediğimde zımbalama sorunları çözülmektedir. Fakat ilk başta sistem kurtarmayıp su basman perdeleri eklenince kurtarınca emin olamadım. bu konuda sizlerinde görüşlerinizi merak ediyorum
su basman perdeleri zımbalama donatılarının gördüğü görevi görür.

Sayın Arkadaşlar, şu soru akla geliyor.
20 cm Subasman perdesinin zımbalamaya katkısı ile 100cm subasman perdesinin zımbalamaya katkısı aynımıdır? Zımbalamaya katkısının olması için tek başına ve diğer bağlantılı olduğu elemanlarla özelliği yada kriterleri ne olmalıdır? Proğramın subasaman perdesini tam katkı sağladığı kabulünü yapıyorsa kullanıcı "Tam katlı sağlayan subasman perdesi " ni ve diğer elemanlar ile bağlantılarını nasıl nasıl özelliklerde oluşturmalıdır?

Geri