Rapor Alırken Hata

damlaozgur

Etkin Üye
Rapor alırken böyle bir hata alıyorum. Forumdaki bilgilere göre dili değiştirdim tekrar türkçeye çevirdim ama olmuyor. Windows 10 kullanıyorum. yardımcı olabilir misiniz ?

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    46.7 KB · Görüntüleme: 1,195
damlaozgur":xpuv2wz2' Alıntı:
Rapor alırken böyle bir hata alıyorum. Forumdaki bilgilere göre dili değiştirdim tekrar türkçeye çevirdim ama olmuyor. Windows 10 kullanıyorum. yardımcı olabilir misiniz ?

Projenizde rapor alınabiliyor. Bilgisayarınızdaki sorun Program kurulum klasöründeki raporlara ait dosyaların silinmiş olmasından kaynaklanabilir. Sorunun çözümü için aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

-Antivirüs yazılımı varsa devre dışı bırakınız.
-Programı kapatınız.
-Program Ekle/Kaldır bölümünden ideCAD Statik 10 programını kaldırınız.
-C:\Program Files\ideCAD\ideCAD Statik 10 klasörünü siliniz.
-C:\Programdadata\ideCAD10 klasörünü siliniz.(ProgramData klasörünü göremiyorsanız, gizli konumda olabilir. "Klasör ve Arama seçenekleri" bölümünden "Gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaretleyerek görünür hale getirebilirsiniz.)
-Programı tekrar kurunuz.
-Klavyenin sol tarafında bulundan Ctrl ve Shift tuşlarına aynı anda ve birlikte basılı tutunuz.
-Masaüstünde program kısayolunu çift tıklayarak çalıştırınız. Ekrana Registry (Kayıtlı) giriş ve ayarları temizlendi" uyarısı gelene kadar Ctrl ve Shift tuşlarını bırakmayınız. (Uyarı arka planda da kalabilir)
-Gelen uyarıda Tamam'ı tıklayınız.
-Program açıldığında projenizi yükleyip, analiz yapıp rapor almayı deneyiniz.

İyi çalışmalar

Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanıza, söylediğiniz adımları uygulayarak çözdüm. İyi çalışmalar dilerim tekrar sağolun

Geri