V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

Rapor dosyalarının boyutunun büyüklüğü

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan dester
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dester

Üye
İyi çalışmalar diliyorum. Güncellemeden önce rapor alınca pdf dosyası olarak kayıt ediyordum yakllaşık 20-25 Mb tutan dosya ximdi ise 100-120 Mb tutuyor. Kontrol ederseniz sevinirim.

Tüm projeler aynısı. Güncelleme öncesi pdf dosyaları daha az yer tutarken artık daha fazla yer tutuyor.

ArkadaşLar 6.53 beta versiyon kullanıyorum fakat raporları pdf dosyasında alamıyorum neden acaba ?

M.atalay":2iun729q' Alıntı:
ArkadaşLar 6.53 beta versiyon kullanıyorum fakat raporları pdf dosyasında alamıyorum neden acaba ?

Raporları Pdf olarak oluşturma işleminde herhangi bir sorun görünmüyor. Problemi biraz daha tanımlar mısınız? Ayrıca pdf oluşturamadığınız raporu/projeyi mesaja ekleyin.

Raporu oluşturduktan sonra Dosya sekmesinden farklı kaydeti tıklıyorum masa üstüne .pdf uzantılı şekilde kaydet diyorum. Kaydetmiyo ve rapor dosyasını kapatıyo..

Projeyi ekleyin. Programda hangi raporu aldığınızı da belirtin, ona göre problenizi inceleyebilelim.

M.atalay":1ae0mx8l' Alıntı:
Statik rapor. Rapor kapsamı ==> Tüm Proje ...

Pdf oluşturma sırasında herhangi bir sorun görünmüyor. Sorunuz olarak pdf hazırlayabildim. İsterseniz uzaktan erişimle bilgisayarınızda birlikte bakabiliriz. Bursa ofisimizden beni arayabilirsiniz.

Kendi Pc`mde olmadı ama ofisteki başka bir pc`de denedigimde oldu. Sanırım benim Pc ile alakalı bir durum.
İlginiz ve alakanızdan ötürü çok tşk ederim hakan bey saolun kolay gelsin..

Geri