V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

RAPOR DOSYASINI PDF FORMATINA ÇEVİRME

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan civilng
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Programdan metraj veya rapor dosyalırını farklı kaydetten pdf formatına çevirmeye çalıştığımda iderpt.exe çalışmayı durdu hatası alıyorum.Acaba bunun sebebi nedir?

civilng":1k8llbqx' Alıntı:
Programdan metraj veya rapor dosyalırını farklı kaydetten pdf formatına çevirmeye çalıştığımda iderpt.exe çalışmayı durdu hatası alıyorum.Acaba bunun sebebi nedir?
Proje dosyası ekler misiniz?

RAPOR DOSYASINI NORMAL RPT UZANTILI KAYDEDİN.DAHA SONRA İNTERNETTEN DOPDF-7 PROGRAMINI İNDİRİN.RPT DOSYASINI AÇIN VE YAZDIR KOMUTUNU ÇALIŞTIRIN AÇILAN MENÜDE YAZICI OLARAK DOPDF-7 Yİ SEÇİN VE AÇILAN MENÜDE KAYDEDİLECEK YERİ BELİRLEYİN VE RPT DOSYANIZ PDF FORMATINA ÇEVRİLMİŞ OLACAKTIR.BEN BURADAN İNDİRDİM
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
İİ GÜNLER

abaci09":k4bmlirj' Alıntı:
RAPOR DOSYASINI NORMAL RPT UZANTILI KAYDEDİN.DAHA SONRA İNTERNETTEN DOPDF-7 PROGRAMINI İNDİRİN.RPT DOSYASINI AÇIN VE YAZDIR KOMUTUNU ÇALIŞTIRIN AÇILAN MENÜDE YAZICI OLARAK DOPDF-7 Yİ SEÇİN VE AÇILAN MENÜDE KAYDEDİLECEK YERİ BELİRLEYİN VE RPT DOSYANIZ PDF FORMATINA ÇEVRİLMİŞ OLACAKTIR.BEN BURADAN İNDİRDİM
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
İİ GÜNLER
farklı kaydet seçeneği altında pdf var

civilng":28k6ycpn' Alıntı:
Farkli kaydet deyip pdf formatini seciyorum gayet guzel kayit yapiyor bir problem yok

sorunun kendi blgisayarımdan olduğunu öğrendim.adobe acrobatı tekrar tekrar yüklememe rağmen yine de sorunu aşamadım.acaba sizin bir öneriniz var mı?

Admin":2kc7np0u' Alıntı:
Sorun yaşadığınız rapor dosyasını Levent Bey'e gönderdiniz mi?

Levent Bey'e rapor dosyasını göndermedim.Çünkü her projede aynı hatayı veriyor.Pdf'ye başka bir bilgisayardan çeviriyorum.Sorun benim bilgisayarımda sanırım.

Geri