Sentinel key not found ( H0007 ) hatası

makceviz

Yeni Üye
Merhaba İde Mimari ve İde Statik 8 programlarım var. Uzun zamandır kullanmamıştım. Programı yükledim ancak çalıştırmaya çalıştığımda ; Sentinel key not found ( H0007 ) hatası alıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim.

Merhaba,

8 versiyonu kilitleri ile 10 versiyonunu çalıştıramazsınız. 10 versiyonuna ürün yükseltme (Ugrade) yapmanız gerekir.

8 versiyonlarını çalıştırmak için ise, aşağıdaki linkten kilit sürücülerini indirip, kurmanız sorununuzu çözebilir.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Merhabalar. 25.05.2023 tarihinde Bursa İnşaat mühendisleri odasında bir toplantı yapılmıştı. (Yapı denetimler için proje kontrolü kolaylaştırmak üzere) Oradaki (sanırsam) İdecad yöneticilerinden biri programı indirip proje müelliflerinden cde formatında ve donatıları kitlenmiş olarak projeleri isteyin programda (lisans gerektirmeden) analiz yapabilirsiniz demişti (müellifin sabunlama yapıp yapmadığını anlamak için) . Programı indirdim ancak şuan sentinel key not found ( h0007 ) hatası alıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Lisans sahibi değilseniz, kilidiniz olmadığı durumda Demo üzerinde çalışabilirsiniz.
Demo printer çıktı ve dwg export haricinde tüm olanakları içerir. Analiz ve kontrol yapabilirsiniz.
Demo programda kayıt edilen projeler orjinal programda açılamaz.
Aşağıdaki linkten üye girişi yaparak indirebilirsiniz.

merhaba;
söylediklerinizin hepsini yaptım kurulumda sorun yok dongel ışığım yanıyor vaziyette satatik 6 versiyonu bende ki 7 sürümünü yükledim

hiç bir sorun yok programı açmak açarken

Sentinel key not found ( h0007 ) bu hata ile karşılaşıyorumyardımçı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

Yardım sayfasında anlatılan yöntemleri deneyiniz.

Eğer 10 versiyonu lisanslı kullanıcımı iseniz sorun devam ederse destek merkezinden kayıtlı mail adresi ile destek talebinde bulununuz. bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayalım.

bu söylediklerinizin hepsini yaptım ışık kesintisiz yanıyor uygulamayı açmak istediğimde genede bu sorunla karşılaşıyorum

Sentinel key not found ( h0007 ) daha ne yapabilirim

antivirüs programlarını kaldırarak kurulumu tekrarlayın. Antivirüs programları hasp sürücüsünün kurulumunu engelleyebilir.
başka bir bilgisayarda kurulum yaparak sorunun kilit kaynaklı olup olmadığına bakabilirsiniz

başka bir bir bilgisayarda kurulum yaptım antivirüs programınıda kaldırdım gene aynı hatayı verdi ışığı yanıyor hiç sönmüyor

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    9.9 KB · Görüntüleme: 1
Merhabalar.
Eski bir projenin kontrolü için ideStatik 7 (full versiyon) kurmaya çalıştım. Kilidim var. Kurulumda HASP sürücü hatası verdi. Kurulumu iptal ettim. Sonraki denememde sürücü kurmayı denemedi. Direk programın kurulumuna geçti. Şimdi kilit ışığı yanmıyor ve "Sentinel key not found 0007" hatası veriyor. Programı tekrar kurmaya çalıştığımda HASP sürücü kurulum ekranı hiç gelmiyor. "ftp.aladdin.com" sitesi yanıt vermiyor. Sürücüyü temin edebileceğim başka bir site var mıdır?

Geri