STATİK PROJEDE TEMEL-ZEMİN TAŞIMA GÜCÜ

MERHABA ARKADAŞLAR.İDECAD BETONARME STATİK PROJEDE TEMELLER İÇİN TAŞIMA GÜCÜNÜN ZEMİN TAŞIMA GÜCÜNDEN AZ OLDUĞU KONTROLÜNÜ YAPIYOR MU...

ekran görüntülük bir durum yok, temel raporu alırsanız orada bu kontrol basılıyor.

Çok aşırı yardımcı oldunuz. Ya ben anlatamadım ya da siz anlamadınız ben de biliyorum eğer öyle temel Zemin taşıma gücü analizi var ise bunun temel raporunda olduğunu tabikide biliyorumdur ama demekki ben bunu temel Raporunda bulamadığım için bunu idecad forumda yazma ihtiyacı duymuşumdur. Sizden ricam siz bana yardımcı olmayınız saygılı kıdemli üye...

paylaştığım linklerde raporlara nasıl ulaşacağınız gösteriliyor. ekte göndermiş olduğum görselde rapor içerisinde bulunan zemin taşıma gücü kontrollerinin yapıldığı yer. anladığım kadarıyla sorunuzun cevabı bu. eğer sorunuzun cevabı bu değilse biraz daha açıklayabilir misiniz?

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

• a.png
    a.png
    349.6 KB · Görüntüleme: 33
  • aa.png
    aa.png
    326.1 KB · Görüntüleme: 34
  • aaa.png
    aaa.png
    221 KB · Görüntüleme: 34
Rıdvan bey merhaba şuan Adıyaman ilinde bi konut projesi çiziyorum ve belediyenin aldığı 66 maddelik betonarme tasarım kararı var. 18.maddesinde tam olarak böyle yazıyor. (18.madde= STATİK PROJEDE TEMELLER İÇİN TAŞIMA GÜCÜNÜN ZEMİN TAŞIMA GÜCÜNDEN AZ OLDUĞU KONTROLÜ YAPILACAKTIR.)

paylaştığım linklerde raporlara nasıl ulaşacağınız gösteriliyor. ekte göndermiş olduğum görselde rapor içerisinde bulunan zemin taşıma gücü kontrollerinin yapıldığı yer. anladığım kadarıyla sorunuzun cevabı bu. eğer sorunuzun cevabı bu değilse biraz daha açıklayabilir misiniz?

Teşekkürler Rıdvan Bey

Geri