V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

TEKLAYA EXPORT DURUMU

Mhndstaha

Yeni Üye
Merhabalar. Çelik tasarımını teklaya export yapmak istiyorum ama çok hata alıyorum. Kullandığım tekla versiyonu v21.1. Aktarma yaptığım zaman çoğu operasyonunda hata veriyor. nedeni nedir. Acaba İDECAD tekla v21.1 versiyonu ile tam uyumlu mu değil??

cevabınız için teşekkür ederim. beni yukarda yönlendirdiğiniz adımları öncede baktım okudum. v21 de yaptım hata aldım. yukardaki linkte v16 olması gerekir diye bir bilgi paylaşımı var. ben de v21 i sildim v16i kurdum orda da aynı problemi aldım. export işlemlerini yaparken iki program açıkken yapıyorum. aldığım problemi aşağıda fotoğraf olarak ekledim. Küçük bir örnek üzerinden deniyorum bu arada

Ekli dosyalar

• sorun.png
    sorun.png
    215.6 KB · Görüntüleme: 7
cevabınız için teşekkür ederim. beni yukarda yönlendirdiğiniz adımları öncede baktım okudum. v21 de yaptım hata aldım. yukardaki linkte v16 olması gerekir diye bir bilgi paylaşımı var. ben de v21 i sildim v16i kurdum orda da aynı problemi aldım. export işlemlerini yaparken iki program açıkken yapıyorum. aldığım problemi aşağıda fotoğraf olarak ekledim. Küçük bir örnek üzerinden deniyorum bu arada
Tekla Structures modül konfigürasyonlarınız hatalı. Programı hangi modülde açıyorsunuz ?

Geri