Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

V10 VE V11 DE MOD1'İN RZ ÇIKMASI

asiye_kryr

Yeni Üye
merhabalar
İdecad v10 da çözdüğüm bir data da 1. mod RZ yönüne ait olmazken, V11 de analiz ettiğimde RZ yönünde oluşmaya başladı, belki versiyon farklılığından kaynaklıdır düşüncesiyle v11 de baştan girdim yine rz çıktı, v10 da bu durum oluşmazken v11 oluşmasının sebebi sizce ne olabilir, data dosyasını da wetransfer ekinde paylaşıyorum rica etsem yardımcı olabilir misiniz

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
Projenizi indirdim. V10'da analiz yaptım 1. mod RZ çıktı.
v11'de de analiz yaptım. Gene 1. mod RZ çıktı.
Ayrıca iki versiyonda da modal yüklemelerin animasyonlarında ilk modda burulmanın hakim olduğu görünüyor.

Her iki gönderdiğiniz projeyi de inceledim. İki versiyonda da hakim modlar RZ çıkmaktadır.

1725637260807.png

Burada merdiven döşemelerinin yapıya otomatik entegresi ile ilgili çeşitli yenilikler yapıldı. Ancak sizin projenizde bu durum gözükmemektedir. 10.94 versiyonunda da yapının 1. mod titreşimi burulma davranışı sergilemektedir.

Son olarak foruma yüklenen projelerde .cde ile kaydederek göndermeniz daha uygun olacaktır.

Saygılarımla...

merhaba, boyutları büyük olduğu için cde dosya türü olarak ta yükleyemedim, ekte v10 v11 için ayrı ayrı kayıt alarak iletiyorum, bende analiz sisteminde o şekilde çıkmıyor, doğrusu olarak hangisini almalıyım bilmiyorum , pdf olarak modlardaki hakim yönleri ekledim, we transfer olarakta data dosyalarını ekledim , yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• v10.pdf
    v10.pdf
    212.4 KB · Görüntüleme: 12
  • v11.pdf
    v11.pdf
    211.7 KB · Görüntüleme: 5
Geri