V11 mimaride neler yeni ?

Ukalalık hat safa, v2 den v 10.94 e kadar idecad kullanıcısıyım, kendi işimi kendim yaparım idecad in geliştirilmesinde yüzlerce geri dönüş sağlayarak elimden geleni yaptım. Bu sözlerim puncover adlı kullanıcıya.
Ayrıca belirtmeliyim ki yapılan değişiklikler yeni bir versiyon değil versiyonda ki eksikliklerin giderilmesine yönelik programda mimari yazılımla ilgili tek bir gelişme söz konusu değil. Render kalitesinde gelişme var mı ? Görünüşlerine gölgelendirme seceneği var mı ? Vaziyet planı olusturmada kolaylık getirilmiş mi? Yazılımı pazarlayan idecad in sayfasında v11 de neler yapılabilir yerine neler düzeltilmiş onu arayarak buluyoruz .
Üstüne Ukalanın biri çıkıp okuyun bari falan yazıyor.

Ukalalık hat safa, v2 den v 10.94 e kadar idecad kullanıcısıyım, kendi işimi kendim yaparım idecad in geliştirilmesinde yüzlerce geri dönüş sağlayarak elimden geleni yaptım. Bu sözlerim puncover adlı kullanıcıya.
Ayrıca belirtmeliyim ki yapılan değişiklikler yeni bir versiyon değil versiyonda ki eksikliklerin giderilmesine yönelik programda mimari yazılımla ilgili tek bir gelişme söz konusu değil. Render kalitesinde gelişme var mı ? Görünüşlerine gölgelendirme seceneği var mı ? Vaziyet planı olusturmada kolaylık getirilmiş mi? Yazılımı pazarlayan idecad in sayfasında v11 de neler yapılabilir yerine neler düzeltilmiş onu arayarak buluyoruz .
Üstüne Ukalanın biri çıkıp okuyun bari falan yazıyor.
Tavrım için üzgünüm, ancak forumda çok fazla küçük bir arama yapmadan bile sizin gibi " tek kelime açıklama yok" gibi cümleler görmekteyiz - görmekteyim. Bu kadar emek verilmiş bir program ve forum sitesi varken bu tarz cümleler ne kadar doğru?

ÜSTAT ,yazmadım mı sanıyorsunuz , normelde program tanıtımını geçtim yeni güncelleme geldiğinde dahi ana sayfada yer alırdı bu tür değişiklikler ,kaldıki 25 yıllık mimarlık hayatımda pek çok program kullanmama rağmen idecad den vazgeçmedim . ancak şimdi linkden okuduğum şeyler programın geliştirilmesi üzerine değil yazılımın düzeltilmesi üzerine . dolayısyla bunun yeni bir versiyon olarak sunulmasına da ayrıca tepki veriyorum . teşekkürler .

Geri