win10 ide statik kurulum yaparken mavi ekran hatası hardlock.sys (stopcode)

amor42

Yeni Üye
2015 yılında çizdiğim bir proje tadilatı için ide 7.022 kurmam lazım fakat windows mavi ekran hatası alıyorum, başarısız hardlock sys https:/www.windows.com/stopcode, cihaz sorunla karşılaştı yenden başlatılması gerekiyor yazıyor. Yardımcı olabilirmisiniz, bilgisayara uzaktan bağlanabilirmisiniz? ide 10 dada aynı hatayı veriyor, kurulum yapmıyor. Forumdan başka telefon ile yardımcı oluyormusunuz?

Uzaktan erişimle bakalım.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
sitesinden teamviwer programını bilgisayarınıza kurup, bilgilerinizi Bursa ofisimize iletirseniz, uzaktan erişimle yardımcı olmaya çalışırız.

Tel: 0 224 220 67 17 (pbx)

Cep numaramı kaydettiler levent bey, tşk ederim, teamviewer kurulumu yaptım, bilgisayarın başında bekliyorum.

Bu durum hasp sürücüsünün kurulamamasından kaynaklı olabilir. Çözüm için:
1-Aşağıdaki linkte yer alan exe dosyasını bilgisayarınıza indirin.()
2-Windows arama satırına 'çalıştır' yazarak çalıştır diyaloğunu açın.
1634732743094.png
3-Çalıştır ekranında 'gözat' butonuna tıklayarak indirdiğiniz 'haspdinst.exe' dosyasının konumu bulun, seçin ve aç butonunu tıklayın.
4-Çalıştır ekranına geri döneceksiniz. Satırın sonunda bir boşluk bırakarak tire r (-r) yazın ve tamam butonuna tıklayın. (Gelen uyarıya evet butonuna basarak devam edin.)
1634732757872.png
5-Operation successfully completed ekranını tamam diyerek kapatın.
6-2. ve 3. adımdaki işlemleri tekrarlayın.
7-Çalıştır ekranına geri döneceksiniz. Satırın sonunda bir boşluk bırakarak tire i (-i) yazın ve tamam butonuna tıklayın. (Gelen uyarıya evet butonuna basarak devam edin.)
1634732792946.png
8-Operation successfully copleted ekranını tamam diyerek kapatın.
Bu işlemlerden sonra 7 versiyonunu kurmayı deneyin.
Sorun devam ederse ve lisanlı kullanıcımız iseniz teknik destek portalı üzerinden destek kaydı oluşturmanız halinde uzaktan erişimle bilgisayarınıza bakabiliriz.

Ekli dosyalar

• 1634732715777.png
    1634732715777.png
    10.6 KB · Görüntüleme: 21
  • 1634732722838.png
    1634732722838.png
    10.6 KB · Görüntüleme: 22
Geri