Windows 7 64 bit desteği?

Arkadşlar bilgisayarımı yenileyeceğim ideyapı mimari + statik enterprise son güncelemesi ile kullanıyorum yeni alacağım bilgisayarda win7 64 bit işletim sistemi var deneme şansım olmadı acaba 64bit işletim sistemi desteği var mı teşekkrler?

Arkadaşım Ben Windows7 64 bit Kullanıcısıym İdeCad 6 .01 Sürümü ( En Son Çıkan Sürümün Hem Mimari Hemde Statik Programını Yükledim Ama Hata Veriyor HAsp key not found H007 die nasıl çözcem bu sorunu???

Merhaba,

Mesaj, donanım kilidinin var olmadığını(bulunamadığını) gösteriyor. Programın çalışması için donanım kilidi gereklidir. Eğer lisanslı kullanıcı iseniz (donanım kilitleriniz varsa) , kilitlerde fiziksel bir sorun olup olmadığının kontrol edilmesi gerekiyor olabilir. Bunun için Bursa ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer lisanslı kullanıcı değilseniz (donanım kilitleriniz yoksa ) programın demo versiyonunu kullanabilirsiniz. Demo versiyonların çalışması için donanım kilidine ihtiyacınız yoktur ve yazıcıya ve çiziciye data göndermenin dışında tüm olanaklar lisanslı programla aynıdır.

Demo programlarını bu linkten indirebilirsiniz:
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

ideCAD Statik 6 (Ver 6.2006) kullanıcısıyım fakat 64 bit windows7 bilgisayarımda çalışmıyor.
v 5.511 çalışıyor.vakat v6 yı yüklediğimde proje açmak yada yeni proje seçeneği sectiğimde programı kapat arızası ile karşılaşıyorum.

Merhaba;

64 bit windows7 kullanmaktayım V6.2006 gayet düzgün ve sorunsuz olarak çalışıyor.

ANCienT":23yf898c' Alıntı:
ideCAD Statik 6 (Ver 6.2006) kullanıcısıyım fakat 64 bit windows7 bilgisayarımda çalışmıyor.

6 versiyonu windows 7 64 bit ile gayet verimli çalışmaktadır. 6 versiyonu için de ayrıca kullanıcılarımıza windows 7 önermekteyiz.

Yazdığınız sorun ekran kartı yetersizliğine işaret etmektedir. Ekran kartı güncellemesi yapınız. Donanımız hakkında daha fazla bilgi yazabilirsiniz. Pc'de mi yoksa dizüstü bilgisayarda mı çalışıyorsunuz? Onboard erkan kartı olan bilgisayarlarda ekran kartı yetersiz kalmaktadır. Daha detaylı yardım için gerekirse bizimle sesli iletişime geçiniz.

İyi çalışmalar...

HakanŞahin":22ryn3qg' Alıntı:
ANCienT":22ryn3qg' Alıntı:

6 versiyonu windows 7 64 bit ile gayet verimli çalışmaktadır. 6 versiyonu için de ayrıca kullanıcılarımıza windows 7 önermekteyiz.

Yazdığınız sorun ekran kartı yetersizliğine işaret etmektedir. Ekran kartı güncellemesi yapınız. Donanımız hakkında daha fazla bilgi yazabilirsiniz. Pc'de mi yoksa dizüstü bilgisayarda mı çalışıyorsunuz? Onboard erkan kartı olan bilgisayarlarda ekran kartı yetersiz kalmaktadır. Daha detaylı yardım için gerekirse bizimle sesli iletişime geçiniz.

İyi çalışmalar...

programın çalıştırdım.32 bit ve 64 bit olmak üzere bilgisayarlarımızda 2 adet program files dosyası oluşturuluyor.
program otomatik yüklemesini program files(x86) içerisine yapıyordu. Yükleme yerini program files olarak değiştirip yükleme yaptım ve sorunsuz çalışmaya başladı.

ilginiz için teşekkür ederim iyi çalışmalar

ANCienT":nar9s6sn' Alıntı:
program otomatik yüklemesini program files(x86) içerisine yapıyordu. Yükleme yerini program files olarak değiştirip yükleme yaptım ve sorunsuz çalışmaya başladı. ilginiz için teşekkür ederim iyi çalışmalar

Problemin hallolması iyi.. Ancak böyle bir zorunluluk olmadığını not düşeyim. Bizler programı program files(x86)'da yüklü şekilde çalışıyoruz. .. Başka bir etmenle sorununuz hallolmuş olmalı...

HakanŞahin":1hc2lh0y' Alıntı:
ANCienT":1hc2lh0y' Alıntı:
program otomatik yüklemesini program files(x86) içerisine yapıyordu. Yükleme yerini program files olarak değiştirip yükleme yaptım ve sorunsuz çalışmaya başladı. ilginiz için teşekkür ederim iyi çalışmalar

Problemin hallolması iyi.. Ancak böyle bir zorunluluk olmadığını not düşeyim. Bizler programı program files(x86)'da yüklü şekilde çalışıyoruz. .. Başka bir etmenle sorununuz hallolmuş olmalı...

bilgisayar üzerinde hiç bir değişiklik yapmadan tekrardan program files (x86) 'ya kurup deniyeceğim.olumlu yada olumsuz bilgilendirmede bulunurum.

Geri