V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

windows 7 appcrash hatası

programı yeni aldığım laptopuma kurduuğumda program kedniliğğinden kapanıyor ve appcrash hatası veriyor. laptopa orijinal windows 7 yüklü..acaba idestatik windows 7 de çalışmıyor mu .yada ne yapmam gerekiyor.

Merhaba

Programlarımız Windows 7'ye tam uyumludur. Hatta programlarımız için windows 7 önermekteyiz.

Sorunun kaynağını bulmabilmek için daha detaylı bilgiye ihtiyaç var. Bununla birlikte progamın çalışması için kurulması zorunlu olan "Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package" ve
Microsoft Visual C++ 201o Redistributable Package" yazılımlarının ikisine de sitemizden indirip bilgisayarınıza kurun. Sorununuz çözülmezse tekrar görüşelim...

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

İyi çalışmalar...

söylediklerinizi uyguladım ancak sonuç alamadım. ayrıca internettende çok araştırdım bu konuyu..genellikle vista ve windows 7 kullanıcılarının başka programlarda da sıklıkla karşılaştıkları bir sorunmuş..

Programın çalışmaması diye bir durum olamaz. Teamviewer programı ile uzaktan erişimle sorununuza birlikte bakabiliriz. İsterseniz özelden mesaj ile telefonunuzu verin haberleşelim...

Ahmet Bey merhaba,

Konuştuğumuz üzere:

Dizüstü bilgisayar ve ekran kartı boardla tümleşik. Proje açarken sorun oluyordu. Genel Ayarlarda/OpenGl hızlandırıcısı iptal edilince sorun halloldu...

Şu anda program çalışıyor...

evet program çalıştı ..ama bende hemen bilgisayarı aldığım yere geri verdim ve ekran kartı tümleşik olmayan bir bilgisayar aldım.şu anda hiç problem yok.

Merhaba

windows 7 x64 home premium kullanıyoruz
ideCAD Mimari 5 (Ver 5.511) ve ideCAD Statik 5 (Ver 5.511) yazlımlarında appcrash problemi ile programlar kapanıyor.

nkirmaz":iwhj9ttw' Alıntı:
ideCAD Mimari 5 (Ver 5.511) ve ideCAD Statik 5 (Ver 5.511) yazlımlarında appcrash problemi ile programlar kapanıyor.

Donanımınızla ilgili bir bilgi vermemişsiniz. Ana kartla bağlı intel vb ekran kartlarını kullanımda önermiyoruz. Ancak eekran kartınız öyle değilse kartın sürücülerini kendi internet sitesinden güncelleyin. Çözüm bulamzsanız Bursa ofisten bizlerle sesli iletişime geçersiniz.

ekran kartlarımız board üzerinde değil, nvidia ekran kartı kullanıyoruz. işlemci amd athlon kullanıyoruz.
donanım güncellemelewrini yeni yaptık. 6 ad lisanslı kullanıcımız var,
gün içinde sıkça kapanma sorunu yaşıyoruz. 0 232 251 13 95

Geri