V11.11 Yayınlandı. İndirmek için Tıklayınız

windows 7 ultimate 64 bit ?

bugun yeni laptop aldım ve laptopda windows 7 işletim sistemi var

bendeki ide statik versiyonu 5.511 ve hasp i tanıtamadım.

HASP kilidini tanıtamadıysanız ideCAD'in çalışmaması normaldir.

Aşağıdaki sayfadan Windows 7 uyumlu HASP sürücülerini yükler misiniz?

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

(New! HASP SRM Run-time (Windows 7 Support) (7.9MB) yazan paket...)

konuya bu kadar hızlı cevap yazdığınız için öncelikle teşekkür ederim.
laptop iş yerinde, yarın ddediklerinizi yapar,
olumlu olumsuz cevap yazarım.

Re: windows 7 ultimate 32 bit ?

windows 7 de yardım menusunu kullanamıyorum. ilgili komutta bu nedir i tıkladığımızda yardım sayfası açılmıyor?

Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 veya Windows Server 2008 R2 çalıştırılan bilgisayarlarda, Windows Yardım (WinHlp32.exe) programını gerektiren Yardım dosyalarını açamayabilirsiniz. Bu makale, bu sorunu gidermenize yardımcı olacak bir karşıdan yükleme ile ilgili bilgiler içermektedir.

Microsoft, Windows Vista ve Windows Server 2008'den başlayarak Windows sürümlerine 32-bit Yardım dosyası görüntüleyicisi eklememektedir. Eski .hlp dosyalarını kullanmaya devam eden müşterilere destek sağlamak amacıyla Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 ve Windows Server 2008 R2 için WinHlp32.exe dosyası Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir.

.hlp dosyaları yayımlayan Yardım içeriği sağlayıcıları için özel not

Windows Vista ve Windows Server 2008 sürümlerinden başlayarak, üçüncü taraf yazılım geliştiricilerin kendi programlarıyla birlikte WinHlp32.exe aracını yeniden dağıtmalarına izin verilmemektedir. Daha fazla bilgi için, ".hlp dosyaları yayımlayan Yardım içeriği sağlayıcıları için daha fazla bilgi" bölümüne bakın.

Ekte microsoft'un yayımladığı makaleyi okuyun. Sorununuza yardımcı olacaktır.

İyi çalışmalar...

meRHABA,BEN DEMO 6 KULLANIYORUM.KAT GENEL AYARLARINDAN BULUNDUGUM KATI DEĞİŞTİRİYORUM VE BU ESNADA PROGRAM ÇALIŞMAYI DURDURDU HATASI İLE KAPANIYOR.CTRL+SHİFTİ DENEDİM.BU DEMO İLE İLGİLİ BİR SORUN MU ACABA?HER TÜRLÜ GEREKLİ EKLENTİ YADA PROGRAM TAMAM.AYNI SORUN BİR BAŞKA ARKADAŞIMIN BİLGİSAYARINDA DA OLDU.ACİL ÇÖZMEM GEREKİYOR BU PROBLEMİ.

Merhaba,

Sorununuz deneme yaptığınız projeye bağlı bir nedenle oluşmuş olabilir. Projeyi mesaja eklerseniz aynı sorununun bizde açığa çıkıp çıkmadığına bakabiliriz.

Ayrıca böyle bir sorun, program ile ekran kartınız arasında donanımsal bir uyumsuzluğu da işaret edebilmektedir.

1. Ayarlar/Genel ayarlarda 3 boyut çizim modunu inaktif hale getirebilirsiniz. (Aktifse)

2. Ayarlar/Genel Ayarlar diyalogunda opengl hızlandırıcısını iptal edip tekrar deneyebilirsiniz.

3. Hepsinden ziyade ekran kartı sürücülerini mutlaka güncellemelisiniz. Bu işlemi yaparsanız eğer, 1 ve 2. maddeleri denemek durumunda kalmayabilirsiniz.

Kolay gelsin...

Merhaba Arkadaşlar

Bendede window 7 ve autocad 2010 var. ikiside 64 bit. iki programıda sorunsuz kurdum ancak şunda idecad çalıştırdığımda "HASP KEY NOT FOUND(H0007)" diye mesaj veriyor.

Hasan Sakallı":29jrxrbe' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar
Bendede window 7 ve autocad 2010 var. ikiside 64 bit. iki programıda sorunsuz kurdum ancak şunda idecad çalıştırdığımda "HASP KEY NOT FOUND(H0007)" diye mesaj veriyor.

Karşılaştığınız sorun hasp kildinin tanınmamasından kaynaklanıyor. Öncelikle kilidin ışığının yanıp yanmadığını kontrol edin. Ve aşağıdaki linkten Sentinel_HASP_Run-time_ setup.zip dosyasını bilgisayınıza indirip kurun. Driver doğru bir şekilde kuruluyorsa ve kilidin ışığı yanıyorsa programın çalışması gerekir.

Sorun çözülmezse bize telefonla ulaşabilirsiniz. 224-2206717

İyi çalışmalar

Geri