Kiriş donatı metrajında saçma rakamlar var

EKTEKİ PROJENİN METRAJINA BAKTIM KİRİŞ DONATI METRAJINDA SAÇMA RAKAMLAR VAR SEBEBİ NEDİR ?

BİRDE ANALİZ SİHİRBAZINI UZUN ZAMANDIR KULLANAMIYORUM . MİCROSOFT UPDATE TÜM GÜNCELLEMELER YÜKLÜ, MİCROSOFT EDGE EN GÜNCELİ YÜKLÜ, PROGRAMI SİLDİM TEKRAR KURDUM DAHA NE YAPMAM GEREKİYOR LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

(
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
)

2.png
1.png

EKTEKİ PROJENİN METRAJINA BAKTIM KİRİŞ DONATI METRAJINDA SAÇMA RAKAMLAR VAR SEBEBİ NEDİR ?
BİRDE ANALİZ SİHİRBAZINI UZUN ZAMANDIR KULLANAMIYORUM . MİCROSOFT UPDATE TÜM GÜNCELLEMELER YÜKLÜ, MİCROSOFT EDGE EN GÜNCELİ YÜKLÜ, PROGRAMI SİLDİM TEKRAR KURDUM DAHA NE YAPMAM GEREKİYOR LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?
- Antivirus adblocker tarzı bir güvenlik yazılımı kullanıyorsanız bunları inaktif hale getiriniz.
- İnternet explorerda yüklü eklentiler varsa eklentileri pasif hale getirip deneyiniz

Sorun çözülmezse 10 versiyonu lisanslı kullanıcılarımız için oluşturulan teknik destek portalından, portalda kayıtlı mail adresi ile teknik destek talebinde bulunun. Bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayıp, yardımcı olmaya çalışalım.

Şu ana kadar teknik destek portalından hiç teknik servis talebinde bulunmamışsınız. Ayrıca teknik destek talebinde bulunduğunuz mail ile kayıtlarımızdaki mail adresi de farklı. Talepte bulunduğunuz mail adresi kayıtlarımızda güncellendi ve tarafınıza onay mail i gönderildi.
Üyelik işlemlerini tamamlayıp, sorunuzu sorabilirsiniz.
Teknik destek portalında üyeliği bulunan lisanslı kullanıcılara mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır.

Geri