Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

Yapım 3. modda buruluyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan FurcHT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FurcHT

Yeni Üye
Merhabalar.Bitirme çalışmam için bir hastane projesinin idecad de projesini hazırlıyorum.1. ve 2. modda sorun yok fakat 3. modda binam buruluyor ve tdy burulma kontrolünde x yönünde burulma kontrolünde var olarak gözüküyor.resimleri koydum.Yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkürler.

ng9cu.png

ng9c7.png

FurcHT":1kw11qv0' Alıntı:
Merhabalar.Bitirme çalışmam için bir hastane projesinin idecad de projesini hazırlıyorum.1. ve 2. modda sorun yok fakat 3. modda binam buruluyor ve tdy burulma kontrolünde x yönünde burulma kontrolünde var olarak gözüküyor.resimleri koydum.Yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkürler.
Merhaba,

A1 Burulma Düzensizliği hesap yönteminin seçin nedenini etkileyen düzensizliktir. Dinamik analiz yapıldığında yöntemeliğe göre bu düzensizliğin bir hükmü yoktur. (TDY 2007 madde 2.3.2.1 ve Tablo 2.6) Yine de bu düzensizlik katsayıları sınır değerin altında düşürülmek istenirse, ilgili yönde burulmayı azaltacak şekilde taşıyıcı sistem rijitiliği arttrılabilir.

İyi çalışmalar

Merhaba, projenin idecad statik7 demo versiyonu olarak bana gönderebilirmisin daha sağlıklı cevaplar verebilirim
teşekkürler

Geri