Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

zımbalama hatası

nurbanukoc

Yeni Üye
Merhaba, projemde s4 kolonumda zımbalama hatası alıyorum . yardımcı olur musunuz . ampatman yapamıyorum parselden dolayı. radyemi 60 cm yaptım daha fazla arttırmadan özellikle zımbalama donatısı kullanmadan nasıl çözebilirim ?mimariyi vaziyet planı ve kat planları da import ettim .

Ekli dosyalar

-Tek yükleme durumlu hesap yöntemini seçiniz.
-K5 kirişinin sağ uçta kirişi sürekli kabul et tikini kaldırınız.Adsız.png Eğer 2. kat duvar yükleri yoksa kaldırabilirsiniz.

Merhaba, projemde s4 kolonumda zımbalama hatası alıyorum . yardımcı olur musunuz . ampatman yapamıyorum parselden dolayı. radyemi 60 cm yaptım daha fazla arttırmadan özellikle zımbalama donatısı kullanmadan nasıl çözebilirim ?mimariyi vaziyet planı ve kat planları da import ettim .
Projenizin cevabı ekli dosyadadır.

Ekli dosyalar

çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için fakat zımbalama için radyemi yükseltmeden yapabileceğim başka bir yöntem var mı ?
bu konu yabancı gelmedi. radye döşeme kenarlarını s4 kolonunun c-2 aksında birleştirin. (mimari olarak bir sorun olmadığı çizimlerde görülüyor) zaten küçük olan zımbalama sorunu düzeliyor. öneri proje ektedir.

Ekli dosyalar

• ziya seymen öneri.cde
    ziya seymen öneri.cde
    1.6 MB · Görüntüleme: 7
  • RADYE ZIMBALAMA.png
    RADYE ZIMBALAMA.png
    238.3 KB · Görüntüleme: 15
hocam tekrardan teşekkür ederim . projeme bir kat daha eklenmesi gerekiyordu unutmuşum. eklediğimde ya kolonumda zımbalama hatası alıyorum veya radye de yetersiz donatı . radyemi 65 cm e çıkarınca sorun giderilioyr ama ben kalınlık arttırmadan ve zımbalama donatısı kullanmadan kurtarmak istiyorum ne yaptıysam düzeltemedim rica etsem tekrardan bakabilir misiniz ?

Ekli dosyalar

Geri