Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

zemin sınıfı zd ile devam edeceğim radye döşeme ilave donatım için ne yapabilirim

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Beyza
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Beyza

Yeni Üye
radye temel donatı yetersizinde ilave donatılarımı düzenlerken aralığı 2 cm e kadar düşüyor vibratör girmesi sıkıntı gibi demirlerim de 16 lık başka çözüm yolu olarak ne yapabilirim temel kalınlığımı arttırmakta çözüm olmadı

peki radye temel donatı yetersizinde ilave donatılarımı düzenlerken aralığı 2 cm e kadar düşüyor vibratör girmesi sıkıntı gibi demirlerim de 16 lık başka çözüm yolu olarak ne yapabilirim temel kalınlığımı arttırmakta çözüm olmadı
birden fazla çözümü var. isterseniz projenizi ekleyin bir inceleyelim. projenin durumuna göre çözüm yöntemi sunalım.
foruma proje yüklemek için ilgili link:
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

zemin sınıfı ze normalde iyileştirme yapılmış zd alarak yaptım iyileştirme yapıldığında zd almam doğru mu ze olarakta çözümledim fakat göreli hatası aldım mimari açıdan değiştiremeyeceğim şeyler söz konusu ze ile olan programı da yüklüyorum neler yapabilirim çözüm önerisi olarak ? birde zemin kat iş yeri olduğundan kot farkı var o yüzden de sıkıntılı yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

jetgroud yapılacak zemin sınıfı zd ile devam edeceğim radye döşeme ilave donatım için ne yapabilirim

Geri