64 BİT DESTEĞİ.

kayaerden

Yeni Üye
MERHABALAR BENDENİZ KAYA ERDEN BİR KONUDA BANA YARDIM ETMENİZİ SİZLERDEN RİCA EDİYORUM. BENDE DAHA ÖNCE 32 BİT OLARAK İDECAD 5.MİMARİ VE SİTATİK PROGRAMLARI VARDI. YENİ ALDIĞIM BİLGİSAYAR 64 BİT OLDUĞU İÇİN BU PROGRAMLARI KURAMIYORUM. YENİ BİLGİSAYARIMA BU PROGRAMLARI NASIL YÜKLÜYEBİLİRİM. BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SELAMLAR.

kurulumlarda bilgisayarın 32 veya 64 bit olmasına bağlı herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Nasıl bir sorunla karşılaşıyorsunuz adım adım izah edebilirseniz veya hata mesajı ile ilgili bir bilgi verebilirseniz sorununuzu halledebiliriz. Mesaja ekran görüntüsü ekleyebilirsiniz.

MERHABALAR BUNUNLA İLGİLİ SORUNU SİZE SONRA MAİL EDERİM. ÖNCE BETA 6,50 MİMARİ VERSİYONUN 64 BİT DESTEĞİ VARMI?. BEN ÖZELLİKLİ MİMARİ PROJELER ÇİZMEK İSTİYORUM BU KONUDA HANGİSİ DAHA İYİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Programın 64 bit işletim sistemlerinde çalışıp çalışmadığını soruyorsanız, 64 bit işletim sistemlerinde program çalışmaktadır. 32 veya 64 bit, hangisini arzu ederseniz kullanabilirsiniz. Benim kullandığım bilgisayar 64 bit Windows 7'dir.

Sistem gereksinmeleri için :
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Geri