Bir kullanıcı Google haritalara ideYAPI hakkında şu yorumu yapmış

İsmail Hakkı BESLER

Administrator
Bir kullanıcı Google haritalara yorum yapmış ve şöyle demiş :
"Teknik bir konuda yardim almaya calistim.sistemleri uzerinden yonlendirmeleri yetersiz kalinca mail attim fakat ilgisizlikleri hat safhada. Sistemleri tamamen ingilizce ve yetersiz. Eskiden boyle değillerdi sanirim artik eski müşterileri pek umursamiyorlar." demiş
Biz yorum yapmayalım bu konuda takdir siz kullanıcılarımızın.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

1690797342365.png

Bildiğim kadarıyla 3 yerli statik program üreticisi var. İde kullanıyorum ve 1 lisansım daha var, diğerinin demosu kurulu arkadaşlarımın yaptığı modellere bakmak ve güncellemelerde neler yapıldığını görmek için.

1. İdecad forumu mükemmel.
2. Geçtiğimiz hafta data kontrolü için teknik destek birimine yazdım. 2-3 saat içerisinde cevap geldi.
3. Arkadaşın yazdığı "tamamen ingilizce" cümlesinden birşey anlamadım.
4. Yeni olanaklar konusunu diğer tüm kullanıcılar gibi sabırsızlıkla bekliyorum.

İdecad teknik destek konusunda açık ara en iyi yerli yazılım. Çoğu yabancı firma bu desteğin onda birine senelik para istiyor. Ben İsmail Bey'in yerinde olsam teknik destek için yıllık bakım parası isterim.
Katılıyorum, sürdürülebilirlik önemli bir konu. Yazılımın düzenli olarak geliştirilmesi ve teknik desteğin sağlanabilmesi için yıllık bakım parası olmalı. Daha önce de bu forumdan dile getirmiştim.

Geri