Havuz Savak Tasarımı

inci

Etkin Üye
Havuz savak tasarımı ile ilgili size 3 soru sormak istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
1-dıştaki perdeler savak için fakat savak tasarımını nasıl yapıyoruz 50 cm yüksekliğinde perde mi modellemeliyim?iki perde arasındaki döşemeyi nasıl tanımlamalıyım?modellemede yardımcı olabilir misiniz?
2-mod sayısı yetersiz hatasını nasıl giderebilirim?
3-RD01 yeterliyken RD02 döşeme kalınlığı neden yetersiz kalıyor?

Ekli dosyalar

• HAVUZ1.cde
    992.4 KB · Görüntüleme: 25
İlk defa havuz projesi çizeceğim.O kısım hesaba katılmasa da olur denilirse tip detay koyar geçerim zaten o kolayı da programda yapılması gereken durum varsa onu yapayım diye gruptan yazdım

Merhaba;

Taşma kanalını modellemek isterseniz bunun için TONOZ komutunu kullanabilirsiniz. Tasarım sonuçlarını Perspektif ekranından Tonoz sonuçlarından takip edebilirsiniz. Donatı detayını sizin hazırlamanız gerekecek. Örnek projeyi ve ekran görüntüsünü ekte paylaşıyorum.

TONOZ KOMUTUYLA TAŞMA KANALI YAPMAK.png

Ekli dosyalar

• TAŞMA KANALI ÖRNEK.cde
    3.1 MB · Görüntüleme: 39
Merhaba;

Taşma kanalını modellemek isterseniz bunun için TONOZ komutunu kullanabilirsiniz. Tasarım sonuçlarını Perspektif ekranından Tonoz sonuçlarından takip edebilirsiniz. Donatı detayını sizin hazırlamanız gerekecek. Örnek projeyi ve ekran görüntüsünü ekte paylaş
rica etsem projeyi eski versiyon olarak kaydedip tekrar paylaşır mısınız yeni versiyon yükleyince bilgisayar hata verdi 10.92 kullanıyorum

Geri