ideCAD Statik Sentinel key not found(H0007) hatası

İdecad statik Deneme sürümünde sentinel key not found uyarısı alıyorum. Programı kaldırıp yeniden kurdum tekrar aynı hatayı aldım çözümü nedir acaba?

İdecad statik Deneme sürümünde sentinel key not found uyarısı alıyorum. Programı kaldırıp yeniden kurdum tekrar aynı hatayı aldım çözümü nedir acaba?
Deneme sürümü yerine öğrenci sürümünü ya da programı indirmiş olabilirsiniz. Deneme sürümü için;

Konu içindeki mesaj 'ideCAD Statik Sentinel key not found(H0007) hatası'
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Merhaba sayın yetkili, Kurumumuz da eğitim amaçlı 50 kullanıcılı lisansımız mevcut bilgisayara dangıl takılı olmasına rağmen sentinel license maneger version too old (H0042) hatası veriyor. Bursa merkezinizi aradım son lisansı kullanabileceğimizi söylediler. Bu sorunu nasıl çözebiliriz. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

İdestatik 7 kullanıcısıyım.sentinel key not found (H0007) hatası alıyorum. Dongle ışığı yanıyor ve sürücüleri tam yüklenmiş olmasına rağmen giriş yapamıyorum.Acil yardımcı olursanız sevinirim.iyi çalışmalar

Aşağıdaki linkten sürücü kurulumunu tekrar yaparak deneyin.
(bazı virüs programları bu tarz programların kurulmasını engellemektedir. böyle bir sorun yaşamamak için kilit sürücüsü kurulumuna başlamadan önce, virüs programının devre dışı bırakılması önerilmektedir.)

Geri