Kalıp iskelesi hesabı için excel tablosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merkan

Yeni Üye
Kalıp iskelesi hesabı için, Excel kullanmasını bilen meslektaşlarıma aşağıdaki linkte klasik kalıp iskelesi hesaplamaları için kullandığım basit bir excel dosyasını paylaşıyorum. Veri girişi yapılacak kısımları renklendirdim, koruma yoktur, kendi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz, eksikleri için geliştirme yapıp paylaşanlar olursa da güzel olur.

Selamlar.

Kalıp iskelesi hesabını ve çizimlerini içeren ideCAD deneme sürümünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Mertkan Bey merhaba. İhtiyacın bu kadar çok olduğu bir zamanda muazzam bir paylaşım yapışsınız. Teşekkür ederim.

Değerli arkadaşlar, dosyayı farklı kaydet veya indir seçeneği ile indirebilirsiniz. Bazı arkadaşlar google uygulaması üzerinden açmaya çalışıyor ve benden düzenleme yetkisi için izin istiyor ama bu şekilde orjinal dosyada düzenleme yapma imkanınız olmaz. Orjinal dosya üzerinde çalışma yapmak yerine doğrudan indirip dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Kalıp iskelesi hesabı için, Excel kullanmasını bilen meslektaşlarıma aşağıdaki linkte klasik kalıp iskelesi hesaplamaları için kullandığım basit bir excel dosyasını paylaşıyorum. Veri girişi yapılacak kısımları renklendirdim, koruma yoktur, kendi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz, eksikleri için geliştirme yapıp paylaşanlar olursa da güzel olur.

Selamlar.

Kalıp iskelesi hesabını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:
TEŞEKKÜRLER

Selamlar.

Kalıp iskelesi hesabını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:
Emeğiniz için çok teşekkürler. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Hayırlı işler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri