Güncel Fiyatlar ile Online Satın Almak için Tıklayınız

konsol kiriş donatıları

Merhaba, ekteki projemde konsol kirişlerin bazıları konsol olarak çalışmadığından donatılar da konsol olarak hesaplanmıyor. Ekstra olarak prograda sağ konsol, sol konsol seçeneklerini de denedim. Bu konuda nasıl bir yol izlemem konusunda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler...

Ekli dosyalar

K9-K45 vb. kirişlerin sürekliliği olmadığı için konsol ifadesi yazmaz, Ancak donatı hesabı gerektiği gibi yapılır.
Bu konuyla ilgili daha önce de sorduğunuz soruya aşağıdaki linkte cevap verilmişti.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Kiriş donatı çizimi için de ilave donatıyı kaldırıp ana donatıya ilave edebilirsiniz.

1646029998603.png

Levent Bey tekrar merhaba, daha önceki mesajlarımızda bu konsol kiriş ile ilgili çalışma yapıldığını söylemiştiniz. Açıkçası herhangi bir çalışma yapıldı mı veya devam ediyor mu o bakımdan da sormuştum.

Levent Bey tekrar merhaba, daha önceki mesajlarımızda bu konsol kiriş ile ilgili çalışma yapıldığını söylemiştiniz. Açıkçası herhangi bir çalışma yapıldı mı veya devam ediyor mu o bakımdan da sormuştum.
Raporlarda konsol ifadesinin yazması notlarımız arasında olduğunu belirtmiştik.
Versiyon güncellemelerinde yapılan çalışmalara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Geri