Merdiven nasıl modellenir

Nur08

Etkin Üye
Merdiveni modellerken, zemin katta iki kollu kısmen dönel merdivenlerden merdiven35'i kullandım. Fakat merdiven alanına göre ayarlarken bir sorun yaşıyorum oturmuyor merdiven basamakları garip bir şekilde kayıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• Proje 1 sonu.cde
    15.6 MB · Görüntüleme: 7
Aslında şöyle bir görüntü oluşuyor kotunu mu yanlış ayarladım onu anlayamadım.

1654145153602.png

Seçtiğiniz merdiven tipinin ön ayarları, dönel kısmı uzun, koların kısa olduğu durum için girilmiş. program dönel kısımda bu dar alana 9 basamak sığdırmaya çalışıyor. Bu merdiven sizin bu alanınıza uymaz. dönel kısımda üç farklı alan var. Uygun olması için başka bir merdiven tipi seçmelisiniz.

1654145905553.png

Merdiven kol ayarlarınının (Alanlar sekmesi) nasıl yapıldığını aşağıdaki, linkden inceleyin;

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Seçtiğiniz merdiven tipinin ön ayarları, dönel kısmı uzun, koların kısa olduğu durum için girilmiş. program dönel kısımda bu dar alana 9 basamak sığdırmaya çalışıyor. Bu merdiven sizin bu alanınıza uymaz. dönel kısımda üç farklı alan var. Uygun olması için başka bir merdiven tipi seçmelisiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 25325

Merdiven kol ayarlarınının (Alanlar sekmesi) nasıl yapıldığını aşağıdaki, linkden inceleyin;

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Mimari projede bu tip vardı ben de o yüzden bunu seçtim. Bunun yerine sahanlıklı dönel merdiven ekleyebilir miyim?

Geri