merdiven yapıdan bağımsız, nasıl mesnetleyeceğim

Nur08

Etkin Üye
Çizdiğim projede merdiven yapıdan bağımsız bunları yapıya nasıl mesnetleyeceğim? Bir de bu projede sürekli temel kullanımı uygun olur mu?

Ekli dosyalar

• 1. proje.cde
    17.3 MB · Görüntüleme: 17
Vallahi idecad çalışanlarında peygamber sabrı var.
Bir önceki konuda Levent Bey gerekli linkleri ve açıklamaları detaylı bir şekilde yazdı. Google'a girip "idecad merdiven tanımlama" yazsanız dahi detaylı youtube videoları çıkıyor. Programın yardım menüsünde ve daha pek çok yerde anlatımı var.

Sırf radye kurtaramadı diye 9 katlı bina sürekli temel yapılmaz. Rica ediyorum biraz gayret gösterin herşeyi buraya yazmak yerine programı biraz öğrenmeye çalışın.

Vallahi idecad çalışanlarında peygamber sabrı var.
Bir önceki konuda Levent Bey gerekli linkleri ve açıklamaları detaylı bir şekilde yazdı. Google'a girip "idecad merdiven tanımlama" yazsanız dahi detaylı youtube videoları çıkıyor. Programın yardım menüsünde ve daha pek çok yerde anlatımı var.

Sırf radye kurtaramadı diye 9 katlı bina sürekli temel yapılmaz. Rica ediyorum biraz gayret gösterin herşeyi buraya yazmak yerine programı biraz öğrenmeye çalışın.
BEN RADYE ŞEKİLDE YAPTIM FAKAT MÜTEAHHİT SÜREKLİ TEMEL OLMASINI İSTİYOR. BU YÜZDEN RADYEYİ SÜREKLİYE ÇEVİRMEM GEREKİYOR. YANİ KURTARMADI DİYE ÇEVİRME GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL. AYRICA BEN MESNETLEME VİDEOSUNU İZLEDİM FAKAT KENAR SEÇİLMEDİ. BU YÜZDEN MERDİVEN KENARI HANGİ YAPI ELEMANINA BAĞLI TANIMLAYAMADIM VE YETKİLİLERE SORDUM.

Geri