NONLİNEER RAPOR ALIMI

celilyigit

Yeni Üye
NONLİNEER İTME RAPORU ALDIĞIMDA RAPOR İÇERİSİNDE "R: 1" İBARESİNİ GÖREMİYORUM. İLGİLİ KURUMDANDA RAPOR İÇİNDE BU BİLGİNİN GÖZÜKMESİNİ TALEP EDİYORLAR. HER NE KADAR İDECAD OTOMOTİK OLARA1 ALDIĞINI İZAH ETSEMDE RAPORDA GÖZÜKMESİNİ İSTİYOR. NASIL ÇÖZEBİLİRİM?

Yapı genel bilgileri ile ilgili raporları doğrusal performans analizi raporunun "Yapı genel bilgileri" raporundan alabilirsiniz. Burada R ve D katsayıları bilgisi verilmektedir.
Ek olarak belirtmek isterim ki hiç bir performans analizinde R,D,I katsayıları kullanılmaz.
R katsayısı DGT yaklaşımında kullanılan bir katsayıdır.

1659344393303.png
Saygılarımla...

İdecad'in nonlineer performans raporunda eksikler var. Yapı ile ilgili genel bilgiler maalesef yer almıyor. Örneğin kiriş, kolon, perde donatıları, yük bilgileri vs. Bende ilgili bilgileri farklı farklı raporlardan alıp birleştirerek raporumu tamamlıyorum. Bununla ilgili bir güncelleme gelse hiç fena olmazdı.

İdecad'in nonlineer performans raporunda eksikler var. Yapı ile ilgili genel bilgiler maalesef yer almıyor. Örneğin kiriş, kolon, perde donatıları, yük bilgileri vs. Bende ilgili bilgileri farklı farklı raporlardan alıp birleştirerek raporumu tamamlıyorum. Bununla ilgili bir güncelleme gelse hiç fena olmazdı.
Talebeniz not alınmıştır.
İyi çalışmalar

Geri