Perde ayarları statik/betonarme ayarları 4.3.2.4b maddesi

PERDE AYARLARI STATİK/BETONARME AYARLARI 4.3.2.4B MADDESİ KISMI AÇIK DEĞİL BAŞKA BİŞEY SEÇEMİYORUM
SONRA DONATI TASARIMI SEKMESİNDEKİ BÜTÜN TIKLAYABİLECEĞİM NOKTALAR KAPALI BAŞLIK BÖLGESİ SEÇİMİ KAPALI
BUNLARI MANUEL SEÇEMİYOR MUYUM

Madde 4.3.2.4.b) kontrolünün yapılması için binanın dış kenarlarında perde olması gerekir.

1653026956833.png

Ekli dosyalar

• 1653026880042.png
    1653026880042.png
    75.7 KB · Görüntüleme: 16
PERDE AYARLARI STATİK/BETONARME AYARLARI 4.3.2.4B MADDESİ KISMI AÇIK DEĞİL BAŞKA BİŞEY SEÇEMİYORUM
SONRA DONATI TASARIMI SEKMESİNDEKİ BÜTÜN TIKLAYABİLECEĞİM NOKTALAR KAPALI BAŞLIK BÖLGESİ SEÇİMİ KAPALI
BUNLARI MANUEL SEÇEMİYOR MUYUM
Bu ayarları değiştirebilmeniz için önce perde tanımlamalısınız. Sonra tanımladığınız perdeye çift tıklayarak perde özelliklerine girerseniz artık bu ayarları değiştirebilirsiniz.

bir tane asansör perdesi çizdim donatı ayarı yapamıyorum özelliklere bakıyorum otomatik kendisinin yaptığı yeri buldum ama ben manuel yapmak istiyorum kapalı tüm sekmeler

MERHABA İYİ GÜNLER PROJEMİ ÇİZİYORUM VE PERDE DONATILARINI DÜZENLİYORUM 20 ADET DONATI EL İLE HATA VERMİYOR FAKAT ANALİZDEN SONRA 40 A ÇIKIYOR. KONTROL ETTİĞİMDE FAZLADAN DONATI ATIYOR. KİLİTLİ HALDEYKEN DONATI DEĞİŞMESİ GARİP. ÇÖZÜM NEDİR ACABA

MERHABA İYİ GÜNLER PROJEMİ ÇİZİYORUM VE PERDE DONATILARINI DÜZENLİYORUM 20 ADET DONATI EL İLE HATA VERMİYOR FAKAT ANALİZDEN SONRA 40 A ÇIKIYOR. KONTROL ETTİĞİMDE FAZLADAN DONATI ATIYOR. KİLİTLİ HALDEYKEN DONATI DEĞİŞMESİ GARİP. ÇÖZÜM NEDİR ACABA
Merhaba,
Donatıları düzenleme işleminden sonra , Perde parametreleri diyaloğunda "Gereken donatıyı fiber modelini kullanarak hesapla" seçeneğini işaretlenmeden analiz yapınız. Sorun devam ederse proje dosyasını ekleyiniz.

1658828552510.png

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Geri