Poligon perde tasarımı

teddy

Üye
Merhaba U L T şeklindeki perdeleri parça parça çizdikten sonra gruplandırmamız mı gerekiyor örneğin U şeklinde perdeyi 3 parça çizip kesinlikle gruplandırmamız mı gerekiyor bu poligon perde tanımlaması şeklinde mi ifade ediliyor. Teşekkürler

merhabalar ünver bey perde grup kapasite oranı aşıyor hatasını bir türlü gideremedim perde kalınlıklarını 35 cm ye kadar cıkartım ayrıca perde baslık boylarını 130 cm ye kadar cıkarttım bu sorunu çözemedim yardımcı olrusanız cok memnun olurum yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkurler

merhabalar ünver bey perde grup kapasite oranı aşıyor hatasını bir türlü gideremedim perde kalınlıklarını 35 cm ye kadar cıkartım ayrıca perde baslık boylarını 130 cm ye kadar cıkarttım bu sorunu çözemedim yardımcı olrusanız cok memnun olurum yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkurler
modelleme hatası yapmadıysanız, perde ilavesi yapınız.

perde grup kapasite oranı aşıyor hatasını bir türlü gideremedim perde kalınlıklarını 35 cm ye kadar cıkartım ayrıca perde baslık boylarını 130 cm ye kadar cıkarttım bu sorunu çözemedim yardımcı olrusanız cok memnun olurum yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkurler
Yardım sayfalarını inceleyiniz
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Geri