Proje açılmyor

Merhabalar,

Dosyanız sanal bellek hatasından dolayı hasar görmüş görünüyor.Ne yazık ki son kaydınızdan devam etmeniz gerekmektedir.
Bu tip durumların önüne geçmek için mutlaka yedekli çalışmayı tavsiye ediyoruz, devamlı tek dosya üzerinden çalışmak değil de farklı kaydet seçeneğini kullanarak farklı dosya isimleri kaydederek çalışmalısınız. Ya da programın kayıt yaparken yedek al seçeneğini kullanmalısınız.

Merhaba kolay gelsin,

Yaptığım bir proje son kaydetmemden sonra açılmıyor. Açılacakken programdan atıyor sürekli yardımcı olabilir misiniz rica etsem.

dago46":1gqlr86z' Alıntı:
Merhaba kolay gelsin,

Yaptığım bir proje son kaydetmemden sonra açılmıyor. Açılacakken programdan atıyor sürekli yardımcı olabilir misiniz rica etsem.
Merhaba,
Genel ayarlar diyaloğunda "Kaydederken yedekle (*.bak)" seçeneği işaretli ise projenizle aynı klasör altında *bak uzantılı yedek dosyaları oluşuyor. Proje yükle diyaloğunda dosya türünü *.bak seçip, bu dosyaları açmayı deneyiniz.
Açılmayan proje dosyasını eklemeniz durumunda bizde inceleyebiliriz.
İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• g_a.png
    g_a.png
    13.3 KB · Görüntüleme: 298
  • p_y.png
    p_y.png
    28.6 KB · Görüntüleme: 298
Levent Özpak":2haz6d0u' Alıntı:
dago46":2haz6d0u' Alıntı:
Merhaba kolay gelsin,

Merhaba,
Genel ayarlar diyaloğunda "Kaydederken yedekle (*.bak)" seçeneği işaretli ise projenizle aynı klasör altında *bak uzantılı yedek dosyaları oluşuyor. Proje yükle diyaloğunda dosya türünü *.bak seçip, bu dosyaları açmayı deneyiniz.
Açılmayan proje dosyasını eklemeniz durumunda bizde inceleyebiliriz.
İyi çalışmalar

Öncelikle teşekkür edrim. Ama ''bak'' dosyası kapalı çalışıyodum malesef ondan dolayı çok sıkıntı çektim zaten hiçbirşey yapamadım. Mail adresi verebilir misiniz rica etsem size mail atsam bir mahsuru var mıdır?

dago46:265utnzk' Alıntı:
Öncelikle teşekkür edrim. Ama ''bak'' dosyası kapalı çalışıyodum malesef ondan dolayı çok sıkıntı çektim zaten hiçbirşey yapamadım. Mail adresi verebilir misiniz rica etsem size mail atsam bir mahsuru var mıdır?
Dosya boyutu büyükse
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
vb. bir siteye yükleyip linkini verebilirsiniz.
10 versiyonu lisanslı kullanıcımız iseniz portala üye olup projenizi buraya yükleyebilirsiniz.

Levent Özpak:12qasgpz' Alıntı:
dago46:12qasgpz' Alıntı:
Dosya boyutu büyükse
vb. bir siteye yükleyip linkini verebilirsiniz.
10 versiyonu lisanslı kullanıcımız iseniz portala üye olup projenizi buraya yükleyebilirsiniz.

Eklediğiniz projenin dosya yapısı bozulmuş. bu tür durumlarda maalesef projeyi kurtarmak mümkün olmuyor.
projelerde veri kaybının önüne geçmek için mutlaka yedekli çalışmayı tavsiye ediyoruz.
devamlı tek dosya üzerinde değil de farklı kaydet seçeneğini kullanarak farklı dosya isimleri ile kaydedebilir, projenizin yedeklerini oluşturabilirsiniz.

bu tür sorunlara karşı proje dosyalarının mutlaka farklı bir yerde yedeklerinin alınmasını öneririz.

Geri