Proje Dosyam Açılmıyor

Kenan ARTUL

Yeni Üye
Merhabalar;

ideCAD 6 (Ver 6.0053) Versiyonunu Kullanmaktayım, İş çıkışı Dosyamı(pc) Kaydettim, daha sonra çalışma ekranını kapatıp, Flash diskime dosyayı gönderdim,
Kontol amaçlı olarak Flash disk içindeki dosyayı açmak istedim fakat hata verdi, pc de kayıtlı olan dosyayı açtım, yine hata verdi, autosave dosyası olarak kayıtlı olan dosyalarıda denedim yine hata verdi.

8 senedir ide kullanmaktayım, böyle bir durumla ilk defa karşılaşıyorum. sadece pcde kendi kaydetmiş olduğum dosya bozulmuş olsa tamam ama kendi autosave dosyası bile açılmıyor. sorun sadece pc'me kayıtlı bu proıjede meydana gelmiştir.

Acil yardım bekliyorum.

iyi çalışmalar

Boyle bir durum bizim ofiste de oluştu. Projeyi ideYAPI'ya gönderdik. Sanıyorum düzelttiler , Yakın bir zamanda 6.0054 versiyonu güncelleyecekler.

Benimde bütün Temennim bu, inşallah bir aksilik olmaz ve dosya düzelir,

Umarım Yeni güncellemede, bu versiyonda olan hatalar düzelir, ben bir kaç tanesi ilimizde bulunan şubeden ilettim kendilerine,

Telefonda konuştuğumuz gibi 6.0054 güncelleme çıkmak üzere, acil durumunuza istinaden ekteki projeyi açıp, 6.0053 de çalışmanıza devam edebilirsiniz. Kolay gelsin...

Geri