Proje lejantı nedir nasıl eklenir

Proje lejantı nasıl nasıl eklenir? ilgili belediyeden gelen listede projeme proje lejantı eklenmeli gibi bir ibareye yer veriliyor lakin ben böyle bir istekle ilk kez karşılaştım ve açıkçası projeye nasıl uyduracağımı veyahut nereden alacağımı nasıl revize edeceğimi bilmiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba
Projende kullandığın taramalar, kısaltmalar, semboller, indisler vs açıklayan bir çizelge - tablo istiyorlardır.
Alışılmışın dışında tarama, indis vs kullanmış olabilirsin.
Örneğin betonarme eleman kesitlerinde ve grobeton için kullandığın tarama farklı olmalı. hangi taramanın neyi ifade ettiğini göster
Ya da kolon ismi S1, S2- SZ1-SZ2- SB1- SB2 gibi eleman ve kat indisi kullandın ise bunları açıklayan bir tablo yap

lejant örneği.png

Merhaba
Projende kullandığın taramalar, kısaltmalar, semboller, indisler vs açıklayan bir çizelge - tablo istiyorlardır.
Alışılmışın dışında tarama, indis vs kullanmış olabilirsin.
Örneğin betonarme eleman kesitlerinde ve grobeton için kullandığın tarama farklı olmalı. hangi taramanın neyi ifade ettiğini göster
Ya da kolon ismi S1, S2- SZ1-SZ2- SB1- SB2 gibi eleman ve kat indisi kullandın ise bunları açıklayan bir tablo yap
Aslına bakarsak 1 hafta önce de aynı belediyeye aynı kontrolcüye aynı taramalarla aynı indislerle proje teslim ettim ve bana böyle bir şey sormamış ve istememişti :D Sanırım herkes her gün kendini revize ediyor. Teşekkür ederim hocam. İyi çalışmalar diliyorum

Geri