radye donatısı yetersiz hatası

haan

Üye
merhabalar;

Daha önce 65 cm kalınlıkla kurtarıp raporunu almış olduğum projede perde kalınlıklarıyla ilgili bir kaç değişiklik yaptım. değişikliklerden sonra rdb01 olan (±0.00 kotundaki) radye temelim donatı yetersiz hatası veriyor. 65 cm kalınlığı koruyarak ne yaptımsa düzeltemedim.
Ne yapmam gerekiyor? Belediye teslimi var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla.

Ekli dosyalar

• villa1.cde
    17.9 MB · Görüntüleme: 10
Küçük bir bölgedeki ilave donatılarında yoğunluk çıkıyor. Aşağıdaki opsiyonu kullanırsanız donatı yetersizliği sorunu düzelmektedir.
1710334176066.png

Projenizde perdelere etkiyen toprak yüklerinin girilmesi uygun olur. Forum sayfasını inceleyiniz
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Dolgu katındaki radye temel sınırının havuz katındaki toprak perdesinin orta aksına getirilmesi uygun olur. Bu şekilde radye temel ile alt kattaki perdeler bağlantı sağlamaktadır.
1710334908029.png

1710335008865.png

Küçük bir bölgedeki ilave donatılarında yoğunluk çıkıyor. Aşağıdaki opsiyonu kullanırsanız donatı yetersizliği sorunu düzelmektedir.
Ekli dosyayı görüntüle 41750

Projenizde perdelere etkiyen toprak yüklerinin girilmesi uygun olur. Forum sayfasını inceleyiniz

Dolgu katındaki radye temel sınırının havuz katındaki toprak perdesinin orta aksına getirilmesi uygun olur. Bu şekilde radye temel ile alt kattaki perdeler bağlantı sağlamaktadır

Ekli dosyayı görüntüle 41750

Dolgu katındaki radye temel sınırının havuz katındaki toprak perdesinin orta aksına getirilmesi uygun olur. Bu şekilde radye temel ile alt kattaki perdeler bağlantı sağlamaktadır.
Ekli dosyayı görüntüle 41751

Ekli dosyayı görüntüle 41752
söylemiş olduklarınızı uyguladım, temelimi kurtardım, dolgu kat radyeyi orta aksa aldım. sonuç mükemmel :) teşekkür ederim

saygılarımla

Geri