Radye temel hesap aksı

hesap aksı tanımlama konusunda kararsız kaldım nasıl tanımlamam gerekır programda donatı sağ sol mesafe degerlerı ayarlıyabılıyorum ama donatı uzunlukları ayarlanmıyor yardımcı olursanız sevınırım

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    297.5 KB · Görüntüleme: 3,537
cesuray":1xr39i4y' Alıntı:
hesap aksı tanımlama konusunda kararsız kaldım nasıl tanımlamam gerekır programda donatı sağ sol mesafe degerlerı ayarlıyabılıyorum ama donatı uzunlukları ayarlanmıyor yardımcı olursanız sevınırım
Donatı uzunlukları tanımlandıkları doğrultudaki açıklık boyunca atılır. Yardımcı toolbardaki "Donatı hesap askı geometrisini değiştir" komutu ile donatı aksının yeri ve çalışma mesafesi değiştirilebilir. Nasıl bir tanımlama yapmak istediğinizi örnek vererek açıklarsanız, yardımcı olmaya çalışırız.

acıklık boyunu donatı boyunu belırlemek ıstıyorum capraz bına oldugu ıcın resımde hesap akslarında bosta kalan alanlar var projede tek yon tanımlasam hesap akslarını radye temel capraz oldugu ıcın dogru tanım olur

Ekli dosyalar

• Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    242.7 KB · Görüntüleme: 3,507
cesuray":hp05wgxl' Alıntı:
acıklık boyunu donatı boyunu belırlemek ıstıyorum capraz bına oldugu ıcın resımde hesap akslarında bosta kalan alanlar var projede tek yon tanımlasam hesap akslarını radye temel capraz oldugu ıcın dogru tanım olur
Donatı boyunu, radye döşemeyi döşeme kenarı ile bölerek belirleyebilirsiniz.

Geri