RADYE TEMELLERDE NEGATİF TAŞIMA GÜCÜ

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
RADYE TEMELLERDE NEGATİF TAŞIMA GÜCÜ KONTROLU SEÇENEGİNİ İŞARETLEYİNCE, RAPORUMUZDA NEGATİF TABAN BASINCI HATALARI ORTAYA ÇIKIYOR.TEMELİN BOYUNU VE YÜKSEKLİĞİNİ ARTIRSAK BİLE HATAYI GİDEREMEDİK. BU DURUMDA ÖNERİNİZ NEDİR? DOSYAYI BURAYA YÜKLEDİM.(RADYE TEMELLERDE NEGATİF TAŞIMA GÜCÜ SEÇENEĞİ İŞARETLİ DEĞİL,İŞARETLEYİP ANALİZ ALDIĞIMIZDA HATALAR GÖRÜNECEKTİR)

Ekli dosyalar

• RADYE TEMELLERDE NEGATİF TAŞIMA GÜCÜ.cde
    27.5 MB · Görüntüleme: 8
RADYE TEMELLERDE NEGATİF TAŞIMA GÜCÜ KONTROLU SEÇENEGİNİ İŞARETLEYİNCE, RAPORUMUZDA NEGATİF TABAN BASINCI HATALARI ORTAYA ÇIKIYOR.TEMELİN BOYUNU VE YÜKSEKLİĞİNİ ARTIRSAK BİLE HATAYI GİDEREMEDİK. BU DURUMDA ÖNERİNİZ NEDİR? DOSYAYI BURAYA YÜKLEDİM.(RADYE TEMELLERDE NEGATİF TAŞIMA GÜCÜ SEÇENEĞİ İŞARETLİ DEĞİL,İŞARETLEYİP ANALİZ ALDIĞIMIZDA HATALAR GÖRÜNECEKTİR)
Forumda arama yapıp ilgili başlıkları inceleyin

negatif zemin kuvvetinin oluştuğu alan çok küçük bir alanı kaplıyor.
ihmal edilebilir diye düşünüyorum.
negatif zemin kuvvetinin oluştuğu kombinasyon ve yer ekteki görsellerde belirtilmiştir.

paylaştığım linkteki açıklama size bir fikir verecektir.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-09-03 221732.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-03 221732.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 33
  • Ekran görüntüsü 2023-09-03 221625.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-03 221625.png
    147.2 KB · Görüntüleme: 33
Geri