Revit'teki statik bir dosyayı ideCAD'e nasıl aktarırız?

IFC import ile referans model olarak alıp üzerinde çalışabilirsiniz.
İdecad i birkaç gün önce 2 yıl aradan sonra tekrardan indirdim deprem analizi yapabilmek için fakat şu an deneme sürümünü indirdiğimi görüyorum bu yüzden ifc importa izin vermiyor. Öğrenci sürümü için başvuru maili attım fakat hala geri dönüş de yapılmadı üstelik öğrenci sürümü için tıklayın yazın linke tıkladığımda sayfa cevap vermiyor. 2 yıl önce çok kolay bir şekilde öğrenci sürümünü 1 gün içerisinde indirmiştim.

İdecad i birkaç gün önce 2 yıl aradan sonra tekrardan indirdim deprem analizi yapabilmek için fakat şu an deneme sürümünü indirdiğimi görüyorum bu yüzden ifc importa izin vermiyor. Öğrenci sürümü için başvuru maili attım fakat hala geri dönüş de yapılmadı üstelik öğrenci sürümü için tıklayın yazın linke tıkladığımda sayfa cevap vermiyor. 2 yıl önce çok kolay bir şekilde öğrenci sürümünü 1 gün içerisinde indirmiştim.
Öğrenci sürümü konusunda çok şikayet var. İde yetkilileri bu konuya el atarlar.

IFC import ile referans model olarak alıp üzerinde çalışabilirsiniz.
Öğrenci sürümü halloldu fakat revitteki statik dosyayı ifc formata dönüştürüp idecad de import menüsündeki ifc seçeneği ile aça tıkladığımda idecad boş şablon sayfası geliyor. Daha önce siz ifc ile idecad e dosya atıp açabildiniz mi

Geri