sistem rijitliğini artırın ve eksenel kapasite yetersiz

merhabalar..kolay gelsin.. projemde sistem rijitliğini artırın ve eksenel kuvvet yetersiz hatalarını düzeltemedim..bu konuda ne yapabilirim.. tavsiyeleriniz için teşekkürler.

merhabalar..kolay gelsin.. projemde sistem rijitliğini artırın ve eksenel kuvvet yetersiz hatalarını düzeltemedim..bu konuda ne yapabilirim.. tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Önerilerim;
--betonu c30
--le 11 aksındaki kolonun yönünü değiştirirseniz kat öteleme hatası vermiyor, (diğer hataları düzeltirsiniz)
--kolonlara ve perdelere aşağıdan yukarı aynı isim veriniz, imalat aşamasında karışıklığa sebep olabilir.

tekrardan kolay gelsin..hataları kısmen düzelttim.. ama kesme güvenliği hatalarını bir türlü düzeltemedim.. kolon
yada kiriş ebatlarını artırdım.. bir türlü olmadı..birde merak ettiğim bina sınırındaki kolonlara kaçıklık vermeden kesme güvenliği hatasını kurtara bilir miyiz.. yoksa bina sınırı dışına çıkıyor.. teşekkürler

Ekli dosyalar

• prj2.cde
    20.3 MB · Görüntüleme: 8
tekrardan kolay gelsin..hataları kısmen düzelttim.. ama kesme güvenliği hatalarını bir türlü düzeltemedim.. kolon
yada kiriş ebatlarını artırdım.. bir türlü olmadı..birde merak ettiğim bina sınırındaki kolonlara kaçıklık vermeden kesme güvenliği hatasını kurtara bilir miyiz.. yoksa bina sınırı dışına çıkıyor..
--s59 kolonunu döndürülseniz hata vermiyor.

Geri