Statik proje yapmak

vahit

Yeni Üye
yeni mezun oldum idecad hiç kullanmadım sap2000 safe gibi programları iyi öğrenmiştim okulda
ve suan iş geldi arkadaşım bu programlarla olmaz idecad yada xxxx ile yapman lazım dedi yani yeni başlicam öğrenmeye şunu sormak istiyorum mimari projeyi idecada atabilirmiyim, bu programı en hızlı nasıl öğrenebilirim, lisans fiyatını nereden öğrenebilirim bide demo indirebilirmiyim
konuyla alakasız şunu sorucam imoya üye oldum ama şantiye şefliği yapabilmek ve veya proje yapabilmek için sim almak gerekiyormu
son bişey daha eğer elle çözersem belediye yada imo bilmiyorum nereye vermem gerekiyorsa kabul edermi ve elle çözebilirim çünkü acil bitirmem lazım ve devamıda var. tesekkurler cevap yazıcaklar için

mimari projeyi idecad'a atabilirsiniz. Ama üzerinde çalışmanızı tavsiye etmem. Mimari projedeki milimetrenin yüzde biri hata sonra düğüm noktalarında sıkıntı yaratır. Sadece duvarların yerlerini bilmek açısından üst üste koyabilirsiniz. Programı en hızlı eğitim videoları ve bu forumu takip ederek öğrenirsiniz. Şantiye şefliği için sim gerekmez, proje yapmanız için gerekir. Elle çözerseniz büyük ihtimalle belediye kabul etmez. Zaten 2007 deprem yönetmeliğine uygun elle çözüm, hesap raporu, çizim sanıyorum 6 ay falan sürer.

yani mimariyi atıp üzerinde çalışma yapmak iyi bi fikir değilmi? bikaç arkadaşım oyle olur demişti
öğrenmeye başlicam demo gönderirlerse birde aşa yukarı lisans fiyatı nedir yazabilirmisiniz
bide tecrübeliyseniz programla alakalı bu program direk deprem yonetmeliğine göre hesap yapıyormu kendi yoksa girmem gereken parametre fln varmı elle çözüpte yada varsayıp
çok iyi olur kabaca adımları soyleyebilirseniz

vahit:2r1tb8pf' Alıntı:
öğrenmeye başlicam demo gönderirlerse birde aşa yukarı lisans fiyatı nedir yazabilirmisiniz

Bursa ya da İstanbul ofisimiz arayarak fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Aşağıdaki linkten demo programını inderebilirsiniz. (Demo yazan linkteki kurulumu indirmeniz gerekiyor)

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.

Elle statik proje çözmek en az 6 ayını alır ki iş çözmekle kalmaz rapor oluşturması autocadleri çizmesi tek tek projeyi tam anlamıyla teslim etmek 1 yıl beklide yönetmeliğe göre tek tek incelemen lazım en ince ayrıntısına kadar tabiki mevcut paket programlarda hata yapıyor ama işini kolaylaştırdığı kesin öğrencilik hayatında betonarme proje yapmadın sanırım

Geri