Teklaya dmp ile dosya aktarma

Merhaba, projemi dmp olarak kaydedip İdetotekla uygulamasını açıyorum. Dosyamı seçip aktarmayı başlatıyorum ama birçok levha hatası kaynak hatası v.b hatalar verip en sonunda 'işlem hatalarla tamamlandı' yazıyor ama herhangi bir dosya oluşmuyor. Tekla aktarımı nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• idetotekla.png
    idetotekla.png
    170.4 KB · Görüntüleme: 69
Tekla 21.1 seçili görünüyor görselde, tekla 21.1 orginal sürüm aynı anda açık değil mi bilgisayarınızda, eğer açık ve bu sorun ile karşılaşıyorsanız idCAD projenizi .cde olarak paylaşır mısınız?

DEDİĞİNİZ ŞEKİLDE DENEDİM YİNE AYNI HATA NE YAPACAĞIZEkli dosyayı görüntüle 38444
Kullanmış olduğunuz Tekla Versiyonu
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
olduğuna emin misin¿

İdeCAD içinde sağ üstte Tekla Versionu yazmakta. Oradan desteklenen versiyonlar yazıyor. İlk paylaştığınız fotorafta Tekla 21.1 iken ikinci
fotorafta 2016i seçili.

Sisteminizde kurulu olan hangisi?

VERSIONSERVICE PACKRELEASE
1.03 GB
  • 2021
113-04-2021

Daha yeni sürümde açmadan önce,
ile açın ve daha sonra
6 ile açın

Son düzenleme:
Merhaba, bende yukardaki sorunu yaşıyorum maalesef çözemedim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıda hata görüntüsü ve .dmp uzantısını ekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• capture_240130_182255.png
    capture_240130_182255.png
    107.6 KB · Görüntüleme: 19
Teklaya aktarmak için her iki programda açık olmalıdır. Ardından idecad 'den export tekla komutununu kullanınız. Daha sonra bilgisayarınızda c:klasöründe yer alan program files dosyasının içinden idecad statik 10 klasörüne gidiniz. Burada ideToTekla diye bir exe göreceksiniz. Bu exeyi çalıştırınız. Gönderim yapacağınız Tekla sürümü 2016 doğru seçiniz.

Merhaba Nihan hanım, bu dediğiniz işlemleri yapmamıza rağmen göndermiş olduğum hatayı veriyor. Benim Tekla sürümü 2023 service pack 4 olarak gözüküyor. İdecad teklaya aktar programında sürümler bölümünde tüm sürümleri denememe rağmen aynı hatayı aldım. Bu konuda yardımınızı bekliyorum. İyi çalışmalar.

Geri