Uluslararası Yönetmelikler içeren idecad v11

When will publish the version 11 English?

ideCAD V11 English has been published. But which included tbdy 2018 and the Turkish version for v11, will be published soon after the
Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
Steel Conference is completed.

Click to download idecad English version

Click to buy idecad English

sayın kullanıcılarımız,

v11 deneme sürümünü ingilizce olarak yayımlanmıştır. Aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

ideCAD Structural v11 Trial

ideCAD Architectural v11 Trial

Deneme sürümünde süre ve kat sınırlaması yoktur. Asıl sürümle aynı özelliklere sahiptir. Sadece deneme sürümü ile kaydedilen dosya ticari sürüm ile açılamaz ve raporlar ile çizimleri kağıda bastıramazsınız.

v11 Türkçe versiyonları 2024 ilk çeyreğinde yayınlanacaktır.
Merhabalar, deneme sürümü içerisinde Eurocode u göremedim. Nihai sürümde eklenecek mi?

Uzun yıllardır Idecad kullanıyorum. Yıllardır R-aşık probleminin çözülmesini bekliyorum. V11'i indirip ilk denediğim şey de bu oldu. Gene hüsran, gene hayal kırıklığı. Acaba emekli olup bir sahil kasabasına yerleşmeden önce bu problemin çözüldüğünü görebilecek miyim?
Size katılıyorum kesinlikle.
Ayrıca bazı sundurma tiplerinde eğik kolon kullanmak durumunda kaldığımızda program kolon taban birleşimini kolon ekseninde (lokal eksende) oluşturuyor. GES projelerinde özellikle bu tip birleşimler sık kullanıldığı için birleşim detaylarında global eksene çevirme seçeneği de eklenirse çok memnun olurum.

Geri