Versiyon 10.20 Yükleme Sorunu

İdecad v10.20 yüklemek istiyorum fakat yükleme esnasında '' Microsoft Visual C++ 2019 Redistributable Package (x86) Yüklemesi başarısız oldu hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkür Ederim .

Ekli dosyalar

• HATA.jpg
    HATA.jpg
    24.7 KB · Görüntüleme: 275
Re: İdecad 10.20 Yükleme Sorunu

Merhaba

Daha önce Microsoft Visual C++ 2019 paketi yüklenmiş olduğu için hatayı alıyor olabilirsiniz.
Evet e basarak devam edin.

Bu linki görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol.
r
versiyonunu indirdim kilidim olmasına rağmen böyle bir hata ile karşılaşıyorum yardımcı olur musunuz rica etsem.
Re: İdecad 10.20 Yükleme Sorunu

Merhaba

Daha önce Microsoft Visual C++ 2019 paketi yüklenmiş olduğu için hatayı alıyor olabilirsiniz.
Evet e basarak devam edin.

Bir üst mesajda yazdığı gibi Microsoft c++ eklentileri bilgilsayarda yüklü olduğu için bu uyarıyı alıyorsunuz. Evet'i tıklayarak devam ediniz.

Bir üst mesajda yazdığı gibi Microsoft c++ eklentileri bilgilsayarda yüklü olduğu için bu uyarıyı alıyorsunuz. Evet'i tıklayarak devam ediniz.
Levent bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.
Ancak ben bilgisayarımı kontrol ettim Microsoft c++ eklentileri var ama hatada yazan 2019 eklentisi yok evete basıp devam ettiğim zaman ''Sentinel key not found(H0007) '' hatayı alıyorum.

Sentinel hasp key not found hatasının microsoft eklentilerinin yüklenememesi ile ilgisi yoktur.

Aşağıdaki linkte anlatılan olası çözüm yöntemlerini inceleyiniz.
Sorun devam ederse 10 versiyonu lisanslı kullanıcılarımız için oluşturulan destek merkezinden kayıtlı mail adresi ile destek talebinde bulununuz. Bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayalım.
İyi çalışmalar

idecad statik demo versiyonu indirdim yükleme yaparken 'microsoft visual c++ 2019 redistributable package (x86) ' hatası veriyor gereksinim olarak belirtiyor. bilgisayarda yüklü olmasına ragmen. devam dedim eski versiyon yüklüyor idecadi . yardımcı olur musunuz.

idecad statik demo versiyonu indirdim yükleme yaparken 'microsoft visual c++ 2019 redistributable package (x86) ' hatası veriyor gereksinim olarak belirtiyor. bilgisayarda yüklü olmasına ragmen. devam dedim eski versiyon yüklüyor idecadi . yardımcı olur musunuz.
-Microsoft c++ eklentileri ilgili mesajı bilgisayarda yüklü olduğu için alırsınız.
-Program kısayolunu çift tıkladığınızda V10.20 sürümü çalışıyorsa bilgisayarınızda deneme sürümününün daha eksi bir versiyonu olabilir ve deneme sürümünü kapatmadan idecad statik V10.94 e ait deneme sürümünü kurmuş olabilirsiniz.
Bilgisayarınızda daha eski bir deneme sürümü yükle ise, programı kapatıp, "Program ekle/kaldır" bölümünden kaldırınız.
Aşağıdaki linkten V10.94 sürümünü indirdiğinizden emin olup, kurulumunu yapınız.

İyi çalışmalar

versıyonu ındırdım microfsoft c++ hatsı alıyorum evet dıyerek devam edıp kulumu tamamlıyorum fakat usttekı betonarme celık yazan ara yuzun degıstıgını gordum sonra mımarı yukeldım o eskısı gıbı statık celik betonarme kısmı değiştimi acaba

microfsoft c++ hatsı alıyorum evet dıyerek devam edıp kulumu tamamlıyorum
Daha önce paketler kurulu ise hata verilir. Devam edebilirsiniz sorun değildir.
Ribbon menü düzenini kastediyorsanız opsiyonel olarak klasik ve ribbon menü düzenleri arasında geçiş yapılabilir.
Farklı bir durum ise ekran görüntüsü alarak paylaşır mısınız?

Geri