Kullanıcı kaynaklı analiz hataları nasıl düzeltilir

Re: KULLANICI KAYNAKLI ANALİZ HATALARININ DÜZELTİLMESİ NASIL

arzu hanım haklısınız kalbinizi kırmak istemedim inanın ancak bu soruyu farklı başlıklarda bir kaç defa sordum yanıt alamayınca kendimi önemsiz hissettim. çünkü kimse cevap vermedi. ben aslında o üslubu yanıt alabilmek için kullandım.sizi kızdırırsam belki yanıt gelir dedim.meslektaşlarımıza sonsuz desteğimiz vardır.çünkü onlara saygısızlık yaparsak bir gün de biri gelir bize saygısızlık yapar.

bir de şu var başka cad programlarına yönelmek istemiyorum.forumda sorduğum soruların sadece benim için değil yeni başlayan veya öğrenmekte olan hatta programı kullanlara bile faydası olduğunu unutmayınız.

ben de Hakan beyin ''Eğitim seminerlerden birine katılmanızı tavsiye ederim. Seminerler İstanbul ofisimizde her ay düzenli olarak verilmektektedir. Katılmayı düşüneceğiniz tarihe kadar tüm sorularınızı biriktirip hepsini tek seferde eğitiminiz sırasında sorabilirsiniz.'' cümlesinden yeter artık sıkıldık senin sorularında bir daha artık sorma anlamı çıkarttım biraz .

o yüzden ben de üzüldüm ama seminere katılmayı da düşünüyorum uzak olduğu için biraz katılamadım.

yine hakan beye,engin beye teşekkür ederim yanıtladıkları için sorularımı bunları tabii forumunuzdan daha fazla yararlanabilmek için değil de içimden geldiği için şimdiye kadar sıkılmadan yardımcı olduğunuz için yazdım hepinizin iyi niyetli olduğunuzdan eminim aynı benim gibi

bu sayfaların böyle sözlerle değilde bilgiyle dolmasını dileğiyle
idecad yetkililerine başarılar dilerim
saygılar

Sayın Musamusa , ideCAD Forum bilgiyle dolu. Fakat bu bilgi'den yararlanmak için sizin biraz ideCAD hakkında bilgilenmeniz gerekiyor. Bu forum , ideCAD kullanan , ideCAD hakkında yeteri kadar eğitim almış kullanıcılar içindir. Fakat kullanıcı olmayanlar da soru sorabilir öneride bulunabilirler. Sizin gibi kullanıcı olmayıp demo kullandığı halde 55 tane mesaj atan başka forum kullanıcısı yok. tabi isterseniz 155 tane daha soru sorabilirsiniz. Fakat size sizin istediğiniz tarzda cevap verilmediğinde lütfen medeni kalmaya devam edin forum kurallarına uyun. Siz oldukca meraklı bir kullanıcıya benziyorsunuz. Türkiyede ideCAD dişinda başka statik programlar da var. Bu firmaların forumlarına girip buralarda da sorular sorup bize deneyimlerinizi aktarırsanız çok iyi bir paylaşım yapmış olursunuz.

kolay gelsin bir broblemle karşı karşıya kaldım acil bir durum... projem de problem yok ama rapor kısmında güçlü perde kısmının tiki seçili olmasına ramen raporde güçlü perde detayları yazmıyor neden acaba... yardımınız için şimdiden teşekkürler

baronc5k":3ryfas4a' Alıntı:
kolay gelsin bir broblemle karşı karşıya kaldım acil bir durum... projem de problem yok ama rapor kısmında güçlü perde kısmının tiki seçili olmasına ramen raporde güçlü perde detayları yazmıyor neden acaba... yardımınız için şimdiden teşekkürler
Sorunuzu ekran görüntüsü üzerinde işaretleyip projenizi de ekleyerek sorarsanız yardımcı oluruz.

Geri